ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବୋମ୍ବର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ‘ବୁର୍ଜ ଖଲିଫା’ ଲଞ୍ଚ, ଅକ୍ଷୟ ଏବଂ କିୟାରାଙ୍କ ଦେଖନ୍ତୁ ରୋମାଣ୍ଟିକ କେମିଷ୍ଟ୍ରି

ସିନେମା
ସେୟାର କରନ୍ତୁ

ମୁମ୍ବାଇ : ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବୋମ୍ବ’ର ପ୍ରଥମ ଗୀତ ଆଜି ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଅଛି । ଏହି ଗୀତର ନାମ ହେଉଛି ‘ବୁର୍ଜ ଖଲିଫା’ । ଏହି ଗୀତରେ କିୟାରା ଆଡଭାନୀ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଦୁବାଇରେ କିଛି ମଜାଳିଆ ଏବଂ ସାନଦାର ଡ୍ୟାନ୍ସ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଅଛି । ଏଥିରେ କିୟାରା ବୋଲ୍ଡ ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଚମତ୍କାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଗୀତର ଲିରିକ୍ସ ଆଜି ଯୁବ ପିଢିଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବ ।

ଏହି ଗୀତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ 90 ଦଶକ ଏବଂ 2000 ଦଶକକୁ ମନେ ପକାଇବ । ଏଥିରେ ସେ ପେନ୍ସିଲ୍ ଡେନିମ୍, ବନିସିଜ ଏବଂ କଫ୍ଟାନ୍ ପୋଷାକରେ ନାଚିଛନ୍ତି । ସୁନା ଚେହେରା ଆନୁଷଙ୍ଗିକ ସହିତ ଗ୍ଲାମରସ୍ ପୋଷାକରେ କିୟାରାଙ୍କ ଏକ ଷ୍ଟାଇଲିସ୍ ଲୁକ୍ ଅଛି । ବୁର୍ଜ ଖଲିଫାଙ୍କୁ ଶଶି ଏବଂ ଡିଜେ ଖୁସୀ ଏବଂ ନିଖିତା ଗାନ୍ଧୀ ଗାଇଛନ୍ତି । ଏହାର ସଂଗୀତକୁ ଶଶି-ଡିଜେ ଖୁସୀ ସଜାଇଛନ୍ତି । ଏହାର ଗୀତ ଗଗନ ଅହୁଜା ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ବୁର୍ଜ ଖଲିଫା ଗୀତ-

ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବୋମ୍ବ’ର ଟ୍ରେଲର ଲଞ୍ଚ କରାଯାଇଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଇଛନ୍ତି ରାଘବ ଲରେନ୍ସ । କିୟାରା ଆଡଭାନି ଏବଂ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଏହା ହେଉଛି ଦ୍ୱିତୀୟ ଫିଲ୍ମ । ଦୁହେଁ ପୂର୍ବରୁ 2019 ରେ ‘ଗୁଡ୍ ନ୍ୟୁଜ୍’ରେ ଏକାଠି କାମ କରିଥିଲେ । ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବୋମ୍ବ’ରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନାମକ ଜଣେ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡର ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ରାଘବ ଲରେନ୍ସଙ୍କ ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ‘କଞ୍ଚନା’ର ଏକ ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍ ।


ସେୟାର କରନ୍ତୁ