ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟି ଯୋଗ କରି ଦେଲେ ୱାର୍ଲଡ ଅର୍ଥ ଡ଼େ’ର ବଧାଇ

ସିନେମା
ସେୟାର କରନ୍ତୁ

ମୁମ୍ବାଇ : ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟି ସବୁବେଳେ ଯୋଗ ଏବଂ ପ୍ରକୃତିର ବହୁତ ପାଖରେ ରହିଥାନ୍ତି । ତେବେ ୱାର୍ଲଡ଼ ହେଲଥ ଡେ଼ ମୌକାରେ ଶିଳ୍ପା ଯୋଗ କରୁଥିବାର ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସାଥିରେ ସେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କୁ ଦୁନିଆର ସଦୁପଯୋଗ କରିବାର ଅପିଲ କରି ଏକ ଭାବୁକ ନୋଟ ଲେଖିଛନ୍ତି ।

ଏକ୍ଟ୍ରସ ନିଜର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଯୋଗ କରୁଥିବାର ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସାଥିରେ ଶିଳ୍ପା ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୁଁ ନିଜେ ଦିନରେ ମେଡ଼ିଟେସନ ଏବଂ ଏଠାରେ ବସିବା ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରୁଅଛି । ମୁଁ ପ୍ରକୃତି ସାଥିରେ କନେକ୍ଟ କରି ମଦର ଅର୍ଥର ବିୟୁଟି ନେଇପାରୁଅଛି । ଏଥିରେ କିଛି ଲାଗେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଯେବେ ଆମେ ଏହାକୁ ମିସ ୟୁଜ କରନ୍ତି ତେବେ ଆମକୁ ଏହାର ଭାରି କୀମତ ଦେବା ପାଇଁ ପଡିଥାଏ ।

ଆଗକୁ ଶିଳ୍ପା ଲେଖନ୍ତି, ଫ୍ରେସ ପବନ ନେବା, ସଫା ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପିଇବା ପରିକିଆ ପାଣିକୁ ସବୁବେଳେ ହାଲୁକାରେ ନେଇଥାନ୍ତି । ଏଥିରେ କିଛି ଦୁହେରା ନାହିଁ କି ଯେବେ ଆମେ ଘରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଅର୍ଥ ହିଲ କରୁଅଛନ୍ତି । ତେବେ 50ତମ ଅର୍ଥ ଡେ଼ ଉପରେ ଚାଲନ୍ତୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରିବାକି ଆମେ ଗଛ ଏବଂ ସବୁ ସଂସାଧନକୁ ବଞ୍ଚାଇବା । ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟି ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ କେତେ ଥର ଏହି ବିଷୟ ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିସାରିଛନ୍ତି ।


ସେୟାର କରନ୍ତୁ