Pathaan: SRK ସାମ୍ନାରେ ବଡ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ, ‘ସଞ୍ଜୁ’ ଏବଂ ‘ବାହୁବଲୀ 2’ର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗି ପାରିବେ କି?

ସିନେମା
ସେୟାର କରନ୍ତୁ

ମୁମ୍ବାଇ : ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର ମେଗା ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହରୁଖ ଖାନ ଫିଲ୍ମ ‘ପଠାନ’ ମାଧ୍ୟମରେ 2018 ପରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଶାହାରୁଖଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ପଠାନ୍’ ପାଇଁ ସମସ୍ତେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ‘ପଠାନ’ର ମୁକ୍ତିଲାଭ ପାଇଁ ମାତ୍ର 2 ଦିନ ବାକି ଅଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ‘ପଠାନ’ର ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ସଂଗ୍ରହ ପୂର୍ବାନୁମାନ ସବୁଆଡେ ଚର୍ଚା ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏଥି ସହିତ ଅନେକ ଲୋକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ସଂଗ୍ରହ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ‘ପଠାନ୍’ ସାଉଥ ସିନେମାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବାହୁବଲୀ 2’ ଏବଂ ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ସଞ୍ଜୁ’ର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିବ ।

ବାହୁବଲୀ 2
ସାଉଥ୍ ସିନେମାର ଭେଟେରାନ୍ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏସ୍ ରାଜାମୌଲିଙ୍କ ସର୍ବକାଳୀନ ପ୍ରିୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବାହୁବଲୀ 2’ ନିଜର ଚମତ୍କାର ପ୍ରଦର୍ଶନ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲା ​​। ବଲିଉଡ ହଙ୍ଗାମା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସାଉଥ ସୁପରଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସ ଏବଂ ରାଣା ଦଗୁବତୀଙ୍କ ‘ବାହୁବଲୀ 2’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏକ ରେକର୍ଡ ବ୍ୟବସାୟ କରିଥିଲା । ରିଲିଜ୍‌ର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ‘ବାହୁବଲୀ 2’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ 41 କୋଟି ରୋଜଗାର କରିଥିଲା ​​। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ 510.99 କୋଟିର ଏକ ବମ୍ପର ସଂଗ୍ରହ କରିଥିଲା ​​।

ସଞ୍ଜୁ
ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ବାୟୋପିକ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ସଞ୍ଜୁ’ ଏହି ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି । ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାଜକୁମାର ହିରାନୀ ଏବଂ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଯୋଡି ସଞ୍ଜୁଙ୍କୁ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ବ୍ଲକବଷ୍ଟର କରିଥିଲେ । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସଞ୍ଜୁ ଉଦଘାଟନୀ ଦିବସରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ 34.75 କୋଟି ଟଙ୍କା ଆୟ କରିଥିଲା । ଏହା ପରେ ସଞ୍ଜୁଙ୍କ ମୋଟ ବକ୍ସ ଅଫିସ୍ ସଂଗ୍ରହ 342.53 କୋଟି ଥିଲା । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ଅଶେଷ ପ୍ରେମ ଦେଇଥିଲେ ।

ପଠାନ
ରିଲିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ‘ପଠାନ’ ଆଡଭାନ୍ସ ବୁକିଂ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚମତ୍କାର କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛି । କୁହାଯାଉଛି କି ରିଲିଜ୍ ହେବାର 3 ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ‘ପଠାନ୍’ 2.65 ଲକ୍ଷ ଟିକେଟ୍ ଅଗ୍ରୀମ ବୁକିଂ କରିସାରିଛି । ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଆନାଲିଷ୍ଟ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ‘ପଠାନ୍’ ରିଲିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ 15 କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଆୟ କରିଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା କି ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବାହୁବଲୀ 2 ଏବଂ ସଞ୍ଜୁ’କୁ କଣ ‘ପଠାନ’ ପଛେଇ ପାରିବ ।


ସେୟାର କରନ୍ତୁ