11 ଦିନରେ ‘Maidaan’କୁ ଓଲ୍ହାଇବେ ଖେଳାଳି, ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ସେୟାର କଲେ ନିଜ ଫିଲ୍ମର ନୂଆ ଭିଡିଓ

ସିନେମା
ସେୟାର କରନ୍ତୁ

ମୁମ୍ବାଇ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଶଇତାନ’ ଆଜିକାଲି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ନିଜର ପାଦ ପ୍ରସାରିତ କରିବାରେ ଲାଗିଛି । ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଟିକେଟ୍ ୱିଣ୍ଡୋରେ ମଜଭୁତ ଭାବରେ ଏକ ସ୍ଥାନ ବଜାୟ ରଖିଅଛି ​​। ଏହି ସମୟରେ ଅଜୟ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ମଇଦାନ’ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ବାଦରେ ଅଛନ୍ତି । ହଁ, ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ମଇଦାନ’ର ମୁକ୍ତିଲାଭ ପାଇଁ ଆଉ କିଛି ଦିନ ବାକି ଅଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏଥିରେ ଉତ୍ସାହିତ ହେବା ସ୍ୱାଭାବିକ । ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ କ୍ରେଜ ଦେଖି ଅଜୟ ନିଜ ଫିଲ୍ମର ଏକ ନୂଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ନିକଟରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ମଇଦାନ’ର ଏକ ନୂତନ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଅଭିନେତା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ #Maidaan 11 ଦିନରେ କେବଳ 11 ଦିନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ, ଫୁଟବଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଭାରତର ଇତିହାସ ବଦଳାଇଥିବା କୋଚ ସୟଦ ଅବଦୁଲ ରହୀମଙ୍କ ପ୍ରକୃତ କାହାଣୀ ଦେଖନ୍ତୁ #11DaysTo Maidaan ।

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଭାରତୀୟ ଫୁଟବଲ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ତଥା ପୂର୍ବତନ ଖେଳାଳି ସୟଦ ଅବଦୁଲ ରହୀମଙ୍କ ଉପରେ ଆଧାରିତ । ଅଜୟ ଦେବଗନ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସୟଦ ଅବଦୁଲ ରହୀମ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଏକ କ୍ରୀଡା ଡ୍ରାମା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ଯାହା ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏପ୍ରିଲ 10 ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ।

କହିବାକି, ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ବଡେ ମିଆଁ ଛୋଟେ ମିଆଁ’ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ହଁ, ଏହି ଦୁଇଟି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ହିଟ୍ ହେବ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉଭୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ରୋଜଗାର ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ । ତେବେ ଟିକେଟ୍ ୱିଣ୍ଡୋରେ କେଉଁ ଫିଲ୍ମ ଚମତ୍କାର କରିବ ତାହା କେବଳ ସମୟ କହିବ?


ସେୟାର କରନ୍ତୁ