ଗାଇର ବାଛୁରୀକୁ ଭୟଭୀତ କରିବା ବାଘକୁ ପଡିଲା ଭାରି, ହଠାତ୍ ଆସିଲା କାହାଣୀରେ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ଼

Truthink
ସେୟାର କରନ୍ତୁ

ମଜାଳିଆ ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ପ୍ରତିଦିନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖାଯାଉଛି । ସମ୍ପ୍ରତି ଏକ ସମାନ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ମନରେ ବିବ୍ରତ ହୋଇଛି । ଭିଡିଓରେ ଏକ ବାଘ ଗାଈର ବାଛୁରୀକୁ ଶିକାର କରିବା ପାଇଁ ଦୌଡ଼ୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି । ଯେଉଁଥିରେ ହଠାତ୍ ଏପରି ମୋଡ଼ ଆସେ ଯେ ଏହା ପରେ ଗାଈର ବାଛୁରୀ ବାଘର ବିପରୀତ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଚାଲିବା ଆରମ୍ଭ କରେ ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବନ୍ୟଜନ୍ତୁଙ୍କ ଭିଡିଓ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ । ଏହି ସମୟରେ ୟୁଜରମାନେ ବଣୁଆ ଜନ୍ତୁ ଶିକାର କରୁଥିବା ଭିଡିଓ ଦେଖୁଛନ୍ତି । ସେ ଏହା ଦେଖି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦିତ ହୁଅନ୍ତି । ସମ୍ପ୍ରତି ଏକ ସମାନ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ୟୁଜରଙ୍କ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକୁ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଛି । ଭିଡିଓରେ ଗୋଟିଏ ଗାଈର ବାଛୁରୀ ଦୌଡୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି । ଏହା ପଛରେ ଏକ ବାଘ ଦୌଡୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ ।

ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ହଠାତ୍ ଏକ ଗାଈର ବାଛୁରୀ ଚାଲିବା ସମୟରେ ଏକ ଜାଲି ସହିତ ଧକ୍କା ଦେଇଥାଏ । ଯାହା ପରେ ଯଦି କେହି କିଛି ବୁଝନ୍ତି, ବାଛୁରୀ ଉଠି ବାଘକୁ ନିଜେ ଦୌଡ଼ାଇବା ଆରମ୍ଭ କରେ । ଯାହାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଆନ୍ତି । ସାଧାରଣତଃ ବାଘମାନେ ଜଙ୍ଗଲରେ ଗାଈ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜୀବଜନ୍ତୁ ଶିକାର କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ତେବେ ଗାଈର ବାଛୁରୀ ଠାରୁ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିବା ପରେ ଏକ ବାଘ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଥିବାର ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବା ଥୟ ଅଟେ ।

ବର୍ତ୍ତମାନ, ଏହା ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ଯେ ପିଲାଦିନରୁ ଏକ ବନ୍ୟଜନ୍ତୁ ଅଭୟାରଣ୍ୟରେ ଏକାଠି ବଢିବା ହେତୁ ବୋଧହୁଏ ଉଭୟ ବାଘ ଏବଂ ବାଛୁରୀ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି । ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ପରସ୍ପର ସହିତ ମଜାଳିଆ ଖେଳୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଭିଡିଓଟି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଭ୍ୟୁଜ ମିଳୁଅଛି ।


ସେୟାର କରନ୍ତୁ