କପାଳରେ ପାଉଁଶ … ପିଠିରେ ତ୍ରିଶୂଲ … ‘ଭୋଲା’ର ପୋଷ୍ଟରରେ ଦେଖାଗଲା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ରୁଦ୍ର ଅବତାର

ସିନେମା
ସେୟାର କରନ୍ତୁ

ମୁମ୍ବାଇ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ ନିଜର ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଭୋଲା ପାଇଁ ଆଜିକାଲି ଚର୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ସିନେମାରେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କୁ ଏକ ଭିନ୍ନ ଅବତାରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହି ଫିଲ୍ମରୁ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଲୁକ୍ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଫିଲ୍ମର ରିଲିଜକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ‘ଭୋଲା’ର ଏକ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟର ଲଞ୍ଚ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ବିପଜ୍ଜନକ ଚେହେରା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ଅଜୟ ଦେବଗନ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ‘ଭୋଲା’ର ନୂଆ ପୋଷ୍ଟରର ଝଲକ ଦେଖାଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ତାଙ୍କ କପାଳରେ ପାଉଁଶ ଲଗାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିଠିରେ ତ୍ରିଶୂଲ ରଖିଛନ୍ତି । ସେ ବହୁତ କ୍ରୋଧିତ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଭୟଙ୍କର ଅବତାରକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

ଅଜୟ ଦେବଗନ ଫିଲ୍ମର ଟିଜର ସହ ଜଡିତ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ‘ଭୋଲା’ର ପୋଷ୍ଟର ସହ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ସେ କ୍ୟାପସନରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫିଲ୍ମର ଦ୍ୱିତୀୟ ଟିଜର ଜାନୁଆରୀ 24 ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତବୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି । ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଫିସର ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଏହାପୂର୍ବରୁ ତବୁ ‘ଦୃଶ୍ୟମ୍’ ଏବଂ ‘ଦୃଶ୍ୟମ୍ 2’ରେ ଜଣେ ପୋଲିସ୍ ଅଧିକାରୀ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ତଥା ନିର୍ମାତା ହେଉଛନ୍ତି ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ନିଜେ ।

ଆସନ୍ତୁ କହିବା ଯେ ‘ଭୋଲା’ ହେଉଛି ସାଉଥର ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାଥୀ’ର ଅଫିସିଆଲ୍ ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍ ଅଟେ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ମାର୍ଚ୍ଚ 30, 2023 ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟକୁ ଆସିବ । ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଅଭିଷେକ ବଚ୍ଚନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି । ତେବେ ତାଙ୍କ ଭୂମିକା ବିଷୟରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ ପାଇନାହିଁ । ଗତ ବର୍ଷ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ‘ଦୃଶ୍ୟମ୍’ ‘ରିଲିଜ ହୋଇଛି, ଯାହା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ବହୁତ ରୋଜଗାର କରିଛି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 250 କୋଟିରୁ ଅଧିକ ସଂଗ୍ରହ କରିଛି ।


ସେୟାର କରନ୍ତୁ