80 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତନୁଜା ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି, ବିଗିଡିଲା କାଜୋଲଙ୍କ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା

ସିନେମା
ସେୟାର କରନ୍ତୁ

ମୁମ୍ବାଇ : ନିଜ ସମୟର ଜଣେ ଭେଟେରାନ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜୋଲଙ୍କ ମା ବିଷୟରେ ଖରାପ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି । ଖବର ମୁତାବକ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ଥିବାରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତନୁଜା ମୁମ୍ବାଇର ଜୁହୁସ୍ଥିତ ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି । ତନୁଜାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ତାଙ୍କୁ ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ବୟସ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ତନୁଜାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବାକୁ ପଡିଥିଲା । ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ତେବେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କ’ଣ ଘଟିଛି ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ ।

ପିଟିଆଇ ନ୍ୟୁଜ୍ ଏଜେନ୍ସି ଅନୁଯାୟୀ ତନୁଜାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ନଜରରେ ରଖାଯାଇଛି । ତନୁଜାଙ୍କୁ 80 ବର୍ଷ ବୟସ ଏବଂ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ତତ୍ୱାବଧାନରେ ଅଛନ୍ତି । ତନୁଜାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ନିରନ୍ତର ନଜର ରଖିଛନ୍ତି । ବୟସ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରଣରୁ କାଜୋଲ ଏବଂ ତନିଶାଙ୍କ ମା ତନୁଜାଙ୍କୁ ରବିବାର ଦିନ ଜୁହୁର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ତନୁଜା ନିଜ ସମୟର ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ୱୀକୃତିର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ । ତନୁଜା ହିନ୍ଦୀ ଏବଂ ବଙ୍ଗାଳୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଜଣେ ସଫଳ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ । ସେ ସୁପରଷ୍ଟାର ଶୋଭାନା ସମର୍ଥ ଏବଂ ନିର୍ମାତା କୁମାରସେନ୍ ସମର୍ଥଙ୍କ ଝିଅ । ତନୁଜାଙ୍କ ଭଉଣୀ ନୁଟନ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଭେଟେରାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ । ସୂଚନା ପାଇଁ କହିବାକି, ତନୁଜା 23 ସେପ୍ଟେମ୍ବର 1943 ରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ପିଲାଦିନରୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ବାହାରୋ ଫିର ଭୀ ଆୟେଙ୍ଗି, ଜୁଏଲ୍ ଥିଫ, ହାଥୀ ମେରେ ସାଥି ଏବଂ ମେରେ ଜୀବନ୍ ସାଥି ତନୁଜାଙ୍କ କିଛି ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଥିଲା ।


ସେୟାର କରନ୍ତୁ